STILL cubeXX

Šesť v jednom

Ako majú fungovať manipulačné vozíky, aby boli správne pripravené na budúcnosť intralogistiky? cubeXXreaguje na logistické výzvy a spája celú radu koncepcií tak, aby ďalší pracovný deň prebiehal skutočne optimálne.

  • Ponúka riešenie výziev v budúcnosti intralogistiky
  • Umožňuje vysokú mieru automatizácie procesov pri veľkej reakcieschopnosti a prispôsobivosti
  • Kompaktná konštrukcia umožňuje optimalizované skladovanie

Riešenie so systémom

V čoraz flexibilnejšom svete intralogistiky je cubeXX riešením mnohých budúcich požiadaviek. Kombinácia šiestich osvedčených druhov vozidiel ponúka maximálnu flexibilitu, presne v duchu hesla "„šesť v jednom“:

  • horizontálne vychystávacie vozíky
  • vysokozdvižné vozíky
  • ťažné súpravy
  • vozíky pre manipuláciu 2 paliet nad sebou
  • nízkozdvižné vozíky
  • vysokozdvižné vozíky s protizávažím
cubeXX: six in one

cubeXX a zdvih budúcnosti

Zdvih budúcnosti - prekladacie centrum s možnosťou sťahovania - možnosť jednoduchého prispôsobenia zmeneným podmienkam. Manipulačná, prepravná a skladovacia technika vo zdvihu by mala umožniť zavedenie nových požiadaviek do niekoľkých dní, kompletný zdvih bude na novom stanovišti prevádzkovateľný za pár týždňov. V rámci projektu »Hub2Move« na tomto zariadení budúcnosti spolupracujú STILL GmbH, IML (Fraunhofer-Institut für Materialfluss und Logistik) a štyria ďalší priemyselní partneri.

Logistika sa bude v budúcnosti musieť prispôsobovať čoraz rýchlejšie sa meniacim požiadavkám. Preto musia byť aj naše logistické siete a distribučné centrá vybavené technickým zariadením, ktoré za čo najkratšiu dobu umožní prevziať nové úlohy a dokonca meniť stanovištia.

Presne takým flexibilným systémom je cubeXX.


Najlepšie vlastnosti cubeXX

cubeXX je nielen mimoriadne malý, ale aj veľmi obratný. Podľa toho, či prenáša bremená alebo nie, sa vďaka natočeniu kolies môže otáčať na mieste o 360°. Šírka uličiek v skladoch a neustále drahšie skladovacie priestory Vás prestanú obmedzovať, skladovanie bude priestorovo optimalizované

V automatizovanom režime alebo v pokojovom režime bude možné zasunúť kabínu aj dočasne sklopiť nepoužívané vidlice tesne k stĺpiku riadenia. S takto optimalizovanou priestorovou požiadavkou bude možné nabíjať Li-Iontové batérie aj medzi regálmi. Výrazne sa tým zníži potreba priestoru.


STILL & SAP zabezpečili inteligentné komunikačné rozhranie v cubeXX

Cloudová platforma HANA z dielne SAP spracúva obrovské množstvá údajov v reálnom čase a sprístupňuje údaje zo zákaziek online - preto je zariadenie cubeXX samostatné a sprostredkúva manažérom logistiky transparentný prehľad o vozovom parku.

cubeXX od firmy STILL sa sám rozhodne, ktorou funkciou sa priblíži k cieľu, dokáže tiež reagovať na nečakané prekážky. Čoskoro by mal byť schopný aj samostatného kontaktu s ďalšími strojmi a vozidlami a spolupracovať s nimi. Umožňuje mu to integrácia koncepcie vozidla do cloudovej platformy HANA, ktorú vyvinula SAP, inovatívnej IT aplikácie, ktorá v reálnom čase spracúva a zobrazuje neuveriteľné množstvo údajov.

To prináša výhody aj manažérom logistiky, ktorí môžu senzory a procesné údaje celého vozového parku pozorovať z ktoréhokoľvek miesta a môžu včas prikročiť k prípadným nápravným opatreniam, samozrejme v reálnom čase.


Pozrite sa, ako cubeXX pracuje


Galéria


Máte otázky k téme?

Ďalšie informácie Vám ochotne poskytnú naši odborní poradcovia, ktorí zodpovedajú aj všetky otázky ohľadom našej ponuky.

Kontakt

+421-37-69 224 11

Žiadosť na: cubeXX

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Salutation*